Hiiumaa Vananaistesuve tooted

► Hiiumaa Vananaistesuve saunakarp

  • Saunaseep – pese oma keha mõnusalt puhtaks Hiiu Ihuhooldus saunaseebiga. Karbist leiad seebi söe või meresoolaga, mis vahutab ja lõhnab mõnusalt.
  • Saunanuustik – hiidlased on varemgi kalavõrgust saunanuustikuid teinud, nii on ka meie taaskasutus materjalist õmmeldud nuustiku üks pool kalavõrk, mis koorib mõnusalt keha ja teine pehme pool paitab ihu. Nuustikut saad kasutada ka seebikotina.
  • Leilivee kotikesed – need mõnusad Hiiu Gourmet aroomi andvad leilivee kotikesed muudavad saunaelamuse rituaalseks. Kadakas, lavendel, kaselehed...mmmm. Pista üks kotike poole liitri vee sisse, lase natuke olla ja seejärel viska vesi kerisele. Naudi leili!
  • Vananaistesuve mängukaardid - leilide vahel saad õppida Hiiumaa rahvuseid. Need vahvad kaardid sobivad trumbimänguks ja Hiiumaa seltside tundma õppimiseks.
  • Hambahari ja hambapesu tabletid - sauapäevad võivad venida teinekord pikemaks. Et igapäevane harjumus tegemata ei jääks, leiad meie reisikarbist ökoplastikust hambaharja ja imelised hambapesu tabletid. Viimased näksi puruks, nühi harjaga ja lisa väheke vett ka loksutamiseks. Nii on saunajärgne hommik värskem.
    Boonusena LOOS! Kõigist saunakarpidest leiad voldiku Vananaistesuve kohta, mis ühtlasi on loosikupong.

Vananaistesuve saunašokolaad

Lillevihad, sest sauna-aastal kingitakse lillede asemel saunavihtasid:)

Kõiki neid tooteid saab tellida ja osta e-poest!