Pilte kokku 1

Cantervilla Loss

  • Puukerisega saun
  • Infrapunasaun
  • Parvsaun

Pikajärve küla, 63401 Kanepi vald, Põlvamaa

Saima Värton
Tel: +372 5340 3523
info@cantervilla.ee
Kodulehekülg
Facebook
Instagram

Vt ettevõtte lisainfot www.maaturism.ee

  • Cantervilla lossi Soome saun on lõõgastav ja stressivastane teraapiavahend ning paljude terviseprobleemide puhul tõhus abiline. Põhiline mõjutaja on sauna õhutemperatuur, -niiskus, saunasoleku aeg, õhuvahetuse tõhusus. Aroomteraapilised õlid aitavad organismil puhastuda, mõjuvad stressivastaselt ja aitavad spetsiifiliste probleemide puhul. igale laval käimisele peaks järgnema jahutamine külma veega või värske õhu käes. Seetõttu on ka meie basseinis natuke jahedam vesi (16-18°C).
  • Cantervilla lossi infrapunasaunas võib võrreldes tavasaunaga higistamine olla kuni kolm korda intensiivsem, eeldusel, et vahetult enne sauna on joodud vähemalt pool liitrit vett. Peale seanssi tuleb keha pesta sooja veega, hoidudes karastamisprotseduuridest, sest infrapunasaun soojendab lihaseid intensiivsemalt kui teised saunaliigid. Peale seanssi on vajalik normaalse kehatemperatuuri taastumiseks kuni 30 minutit.
  • Pikajärve kaldal asub parvesaun, kus on võimalus saada osa ehtsatest eesti saunatraditsioonidest. Nimelt käib õige saunaskäigu juurde alati ka vihtlemine ja külma veega karastamine (talvel jääauk). Vihtlemine stimuleerib nahka, pindmisi kudesid, vere ja lümfiringet ning närvisüsteemi, erinevad vihad on erineva mõjuga: kadakaviht, kaseviht, eukalüptiviht jne.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!