Pilte kokku 9

Mäetaguse von Rosen Spa

 • Elektrikerisega saun
 • Infrapunasaun
 • Aurusaun

Pargi 1, Mäetaguse, 41301 Alutaguse vald, Ida-Virumaa

Tel: +372 5303 5436
info@moisahotell.ee
Kodulehekülg
Facebook
Instagram

Vt ettevõtte lisainfot www.maaturism.ee

Mäetaguse mõisaansamblisse kuuluvates ajaloolistes mõisahoonetes asub romantiline ja kodune 24-toaline mõisahotell. Hotelli juurde kuuluvas soojas supelmajas on kaks 25 m pikkust ujumisrada, massaažibasseinid, sh. lastele ja mitmed saunad. 18+ vaikne sauna tagatuba pakub lisaks veel 4 sauna, mullivanni ja lõõgastuspesasid. Kokku on spaas 7 erinevat sauna!

 • Soe supelmaja saunadest on ühises kasutamises aurusaun ja avar infrapunasaun. Soome saunad on meestele ja naistele nende duširuumides eraldi nautimiseks.
 • Mäetaguse Mõisahotelli 18+ vaikne sauna tagatuba on avatud saunaala, mis on mõeldud ainult täiskasvanutele ja mida saab kasutada 3 h vältel.
  Tahatuppa on peidetud 4 erinevat sauna: 60˚ sanaarium; 40˚ soola-, 80˚ aroomi- ja 40˚ saun troopilise vihmaga.
  Lisaks on aatriumis mullivann ning külastajate seas väga populaarseks saanud lamamispesad.
  18+ tagatoa külastus sisaldab ka supelmaja kasutamist, seega on tagatoa külalistel võimalus nautida 7 erineva sauna mõnusid.
 • Mäetaguse mõisahotelli privaatsaun asub mugavalt kehahoolitsustubadega ühes tiivas. Privaatsaunas on Soome saun ja mullivann, lisaks dušid, väike eesruum, kus riietekapid ning WC. Pakume mitmeid pakette, kus privaatsaunateenus  sees on.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!