Pilte kokku 3

Männimäe talu - Bohemian Spa

  • Suitsusaun
  • Puukerisega saun
  • Köetav kümblustünn

Madise küla, 62012 Kambja vald, Tartumaa

Jan Seepter
Tel: +372 526 2512
bohemianspasaun@gmail.com
Facebook

Bohemian Spas kütame sauna ning loome koha, kus saab viia läbi saunaprotseduure. Aitame saunalistel lõõgastuda, oma väge taastada ja kes soovib ning valmis läheb ka „lendama“. Tihti kutsume saunaõhtule ka külalisi, jagama oma kunsti ja läbi viima huvitavaid protseduure. Meie talus ootavad teid kaks sauna.

  • Leilisaun on puuküttega. Korraga mahub saunatama kuni 4 saunalist. Leilisauna hoovõturajal saad vihtlemist nii kadaka kui ürdivihtadega. Tiigis või kamalutäiest veest saad jahutust ja õuel tekkide vahel või ulu all lebotades saunatoimet nautida.
  • Suitsusaun on puuküttega saun, kuhu korraga mahub lahedalt saunatama kuni 8 saunalist (saun on leiliga kostitanud ka 17 saunalist). Leil embab luukide abil avatava korstna kaudu mahedalt ja parasjagu kuumalt. Kolmveerand tonni jagu kerisekive kiirgavad avarasse leiliruumi ühtlast ja aivakestvat sooja.
  • Kümblustünn on kasutusel vaid "lisasaunana", kui suitsusauna soovib kasutada suurem seltskond.

Kutsume teid kogema, lõõgastuma. Iseenda vaikusest vajalikku leidma ja takistavat hülgama!


Talu noorperemees Jan on saunalisi vihelnud ja saunateadmisi jaganud 34+ aastat ja teda iseloomustab suur pühendumus saunale ning tahtmine oma erilisi kogemusi jagada. Aastatega on kogunenud saunateadmisi nii isikliku praktika, pärimuse kui rahvameditsiini-füsioloogia-psühholoogia valdkondadest.
Kui teil on aga soov oma meele järgi erilist saunaõhtut korraldada, siis oleme avatud ka kutsetele. Vajadusel kaasame teie sündmusele ka oma sõpru-tuttavaid massaaži ja loodusravi vallast.
Jagame saunateadmisi ka seminari vormis. Viime läbi näidisvihtlemisi. Ikka selleks, et võimalikult paljud saaks saunaelamustest osa ja saunapärimuse jagajate read leiaks täiendust.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!