Pilte kokku 6

Saunapunkt

  • Puukerisega saun
  • Elektrikerisega saun
  • Tünnisaun

Nõuma talu, Koidu küla, 47704 Saue vald, Harjumaa

Andres Laineste
Tel: +372 509 6619
saunapunkt@gmail.com
Kodulehekülg

Vt ettevõtte lisainfot www.maaturism.ee

  • Soome maja peoruum mahutab ca 30 inimest. Soome majas on puuküttega Soome saun. Olemas on kööginurk, duširuum, WiFi leviala, raadio ja televiisor. Maja kõrval on terrass koos väligrilli, puulaudade ning -toolidega. Kööginurgas on olemas kohvimasin, veekeetja, külmik, mikrolaineahi, pliidiplaat, toidunõud tuleb ise kaasa võtta. Soome majas on kaks magamistuba, majutuskohti on kokku 10-le inimesele. Sauna eesruumis on lisaks lahtikäiv diivan.
  • Kapteni maja peoruum mahutab ca 30 inimest. Selles majas on puuküttega Soome saun. Lisaks on selle maja juures ka tünnisauna rentimise võimalus. Peoruumi suurus on 33 m2. Olemas on kööginurk, duširuum, WiFi leviala, raadio, televiisor. Sauna kõrval on katusealusega terrass, väligrill, puulauad, -toolid, kus on mõnus värskes õhus aega veeta. Kööginurgas on kohvimasin, veekeetja, külmik, pliidiplaat, mikrolaineahi, toidunõud tuleb ise kaasa võtta. Majas on neli magamistuba,  majutuskohti on kokku 16-le inimesele.
  • Metsa maja on Saunapunkti hubane palkmaja, mille peoruum mahutab ca 35 inimest. Metsa majas on elektrikerisega saun. Kööginurgas on olemas kohvimasin, veekeetja, külmik, mikrolaineahi, pliidiplaat. Olemas on toidunõud 8-le inimesele, raadio ja televiisor. Metsa maja 2. korrusel on kolm magamistuba, majutuskohti on kokku 8-le inimesele. Õues on grill ja katusealune istumiseks.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!