Pilte kokku 5

Viikingite Küla

  • Suitsusaun
  • Puukerisega saun
  • Köetav kümblustünn

Saula küla, 75117 Kose vald, Harjumaa

Steve Hindrikson
Tel: +372 5664 2528
info@viikingitekyla.ee
Kodulehekülg
Facebook
Instagram

Vt ettevõtte lisainfot www.maaturism.ee

Suitsusauna maja asub peamajast eemal jõe ääres. Saunamaja alumisel korrusel eesruum suure lauaga. Suitsusauna lavale mahub korraga 10 inimest suitsust leili nautima. Saunamaja II korrusel magamiskohti kuni 10le.
Hinnad: Suitsusauna maja I korruse rent 264€/15in. II korruse magamistubade rent 210€/10in.

Kadakasauna maja asub peamajast eemal metsa sees. Kadakasauna majas on eesruum, mis mahutab 14 inimest ning teisel korrusel on magamiskohad 10le inimesele. Saunalavale mahub korraga 4-5 inimest ja kuna lava osad seinad ja lagi on tehtud kadakast, siis lõhnab seal mõnusalt magusa kadakapuu järele. Maja taga terrass koos laua ja pinkidega ja grillimise võimalus. Kadakasauna terrassi kõrval on valgustuse ja mullisüsteemiga kümblustünn.
Hinnad: Kadakasauna maja I korruse rent 210€/15in. II korruse magamistubade rent 210€/10in.
P.S Sauna kütame kliendi poolt etteantud ajaks 90-100 kraadini ja peale seda on saun veel vähemalt neli tundi sellisel temperatuuril.

Kuningate maja saun 7-le sobib nõudlikumatele külastajatele. Maja on metsa sees ja piiratud eraldi aiaga, sest Kuningad tahavad ikka privaatsust. Kuningate maja tagahoovis on põrgukatel (kümblustünn), mis on valgustuse ja mullisüsteemiga.

Taverna peamaja saun on mõeldud saunahuvilistele, kes ööbivad taverna peamajas, aga ei soovi rentida eraldi saunamaja. Peamaja saunal ei ole eraldi suurt eesruumi, vaid tegemist on minimalistliku saunatamise võimalusega.
Hind: 30 €/tund.

Viikingite Külas on enamike saunade hoovis kümblustünn, mille rent ei ole sauna rendi hinna sees ja selle kütmine tuleks külalisel eelnevalt eraldi tellida. Kuna tünnid on erinevate suurustega, siis on hinnad 60-110€ ja mahutavad 6-8 inimest. Sõltuvalt aastaajast kestab kütmise aeg 3-6 tundi. Kümblustünn köetakse külaliste saabumise ajaks 38-39 kraadini ja edasi kütavad külalised tünniahju vastavalt oma soovidele.

Tekkis küsimusi?

Võta ettevõtjaga ühendust telefoni teel või saada oma küsimus(ed) siit samast!