23.09.2023 @ 12:00

EglePööriväe saun Hiiumaal

Männi talus Kassaris on Hiiumaa suur saunapäev raames toimumas 𝐯ä𝐠𝐚-𝐯ä𝐠𝐚 𝐞𝐫𝐢𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐩öö𝐫𝐢𝐯ä𝐞 𝐬𝐚𝐮𝐧, 𝐦𝐢𝐝𝐚 𝐣𝐮𝐡𝐞𝐧𝐝𝐚𝐛 𝐯ä𝐞𝐤𝐚𝐬 𝐬𝐚𝐮𝐧𝐚𝐧𝐚𝐢𝐬𝐭𝐞 𝐝𝐮𝐨 - 𝐀𝐧𝐧𝐢𝐤𝐚 𝐊ää𝐫𝐚𝐦𝐞𝐞𝐬 𝐣𝐚 𝐄𝐠𝐥𝐞 𝐙𝐞𝐤𝐤𝐞𝐫. See on erakordne võimalus kogeda nende kahe naise juhendamisel maagilist pööripäevaelamust.

Usalda end saunanaiste käte alla, kes teevad personaalset vihtlemist koos lauluga, toimub õnnistusrituaal lilleveega. Sobib ideaalselt sõsarkonnale-sõbrannadele. Tulge ja lubage endale seda poputamist!

Annika Kääramees on Hiiumaa juurtega noor naine, kes on tänaseks leidnud oma tee ja raja olles looduse ja Maaga ühes energiaväljas. Annika korraldab Kassari Rahvamajas aeg-ajalt Vabastava tantsu tunde ning samas kohas saab väekat ja puhast Hiiumaa toitu maitsta imelises Kodukohvikus Hõng, mida ta veab koos oma õe Kaisaga. Annika on üks eestvedajatest Hiiumaa haldjad naistest, kes viivad läbi naisteringe, helirännakuid ja laagreid, mis on suunatud naistele. Annika on alustanud teed ka saunanaisena ja teda saab julgelt kutsuda oma sauna või tellida saunarituaal Männil Kassaris.

Egle Zekker on energeetiline naine ja lisaks saunanaise ametile viib läbi ka erinevaid paariteraapiaid, naiselikke rännakuid ja kohtumisi. Eglel on teadmised nii pärimusmeditsiinist, tegeleb Ingeliku reikiga, viib läbi tantrakoolitusi paaridele ja loomulikult saab teda kutsuda oma kodusauna, et kogeda väekaid saunarituaale. Kuigi Egle kodune koht on Haanjamaal on Hiiumaa ta südame täiesti vallutanud ja aina rohkem tee teda siia paradiisisaarele toob. Egle tegemistel saad silma peal hoida tema kodulehel ja Facebookis Elojuur OÜ.